Czas i koszty dostawy

Opłacone zamówienia wysyłamy w ciągu do 5 Dni Roboczych.

 Koszty przesyłki:

  • przesyłka kurierska InPost:24 PLN
  • paczkomaty InPost: 18 PLN

Odbiór osobisty w Sklepie Krakowski Kredens Galeria KEN Center - Warszawa

Galeria KEN Center

ul. Ciszewskiego 15

02-777 Warszawa

5.    KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU
5.1.    Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
5.2.    Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.
5.3.    Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
5.4.    Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
5.4.1.    Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
5.4.2.    Przesyłka paletowa.
5.4.3.      Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Sklepie Krakowski Kredens Galeria KEN Center - Warszawa Galeria KEN Center ul. Ciszewskiego 15 02-777 Warszawa
5.5.    Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
5.5.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych, Blik albo płatności kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
5.5.2.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
5.6.    Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 1 Dnia Roboczego. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
5.6.1.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych, Blik albo płatności kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
5.6.2.    W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.przedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium