Dostawa w sklepie

 1. Dostawa Towarów realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostawa Towarów poza granice Rzeczypospolitej Polskiej (Europa) możliwa jest, z wyjątkiem produktów świeżych po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu kosztów dostawy i opłaceniu Zamówienia przez Klienta.
 2. Sprzedawca oferuje następujące formy dostawy Towarów:
  1. dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia adres dostawy,
  2. dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej na wskazany przez Klienta adres.
  3. odbiór osobisty w Krakowie przy ul. Pilotów 6, w godzinach wskazanych na stronie Sklepu.
 3. Koszty dostawy Towarów wskazane są na stronie Sklepu w zakładce "Dostawa", jak również przy podsumowaniu Zamówienia. Koszty dostawy Towarów wskazane są na stronie Sklepu w zakładce "Dostawa", jak również przy podsumowaniu Zamówienia. W przypadku Zamówień hurtowych konieczne jest indywidualne ustalenie kosztów wysyłki.
 4. Z zastrzeżeniem pkt 5 poniżej, Zamówienia wysyłane są standardowo w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania zamówienia i wpłynięcia płatności, z wyjątkiem okresów przedświątecznych, gdy z uwagi na ilość realizowanych przesyłek termin ten może ulec nieznacznemu wydłużeniu. Ze względu na specyfikę produktów staramy się nie realizować wysyłek w piątki, celem uniknięcia leżakowania przesyłek w magazynach  kurierskich w niewłaściwych warunkach termicznych przez okres weekendu.
 5. Produkty świeże wysyłamy wyłącznie od poniedziałku do czwartku. Zamówienia produktów świeżych, złożone w czwartek po godzinie 11:00, będą realizowane w poniedziałki. Powyższa zasada, dotyczy również Zamówienia, w którym choćby tylko jeden z Towarów był z kategorii produktów świeżych.
 6. Termin realizacji zamówienia liczony jest w dniach roboczych. Jeżeli dla Towarów objętych Zamówieniem przewidziano różne okresy realizacji, dla całego Zamówienia obowiązuje okres najdłuższy, spośród przewidzianych.
 7. Klient może sprawdzić status zamówienia. Sprzedawca informuje Klienta o statusie Zamówienia poprzez Konto, jak również wysyłając wiadomości na podany przez Klienta adres e-mail.

Koszty dostawy

DOSTAWY NA TERYTORIUM RP

Kurier DHL

18 zł

COOLBOX + 15 zł

33 zł

Kurier DHL pobranie

21 zł

Usługa COOLBOX niedostępna

Kurier DHL + 2 wkłady chłodzące

23 zł

Zalecamy ten wybór w okresie występowania wysokich temperatur, szczególnie przy zakupie wyrobów czekoladowych.

DOSTAWY POZA TERYTORIUM RP (EUROPA)

Wycena indywidualna – zadzwoń: tel. 790 490 059, napisz: sklep@krakowskikredens24.pl

Dostawa chłodnicza - CoolBox

Dostawa chłodnicza CoolBox daje możliwość dostarczenia Państwu produktów z zachowaniem odpowiednich warunków termicznych niezbędnych przy transporcie produktów świeżych. W dostawie CoolBox produkty świeże pakujemy w specjalne pudełko o właściwościach termicznych zbliżonych do opakowań ze styropianu, wraz z chłodzącymi wkładami żelowymi, które wspomagają utrzymanie niskiej temperatury wewnątrz opakowania do 48 godzin.

Zalety dostawy chłodniczej CoolBox:

 • Warunki chłodnicze utrzymane do 48 godzin.
 • Opakowanie termiczne wykonane z tektury oraz celulozy makulaturowej, w pełni przyjazne dla środowiska.
 • Zapewnienie jakości i świeżości produktów podczas dostawy.

Dostawa chłodnicza CoolBox

Zobacz też
ORZECHY LASKOWE W CZEKOLADZIE TRZY SMAKI 100G
ORZECHY LASKOWE W CZEKOLADZIE TRZY SMAKI 100G
18,50 zł 15,04 zł
szt
ŚLIWKI W CZEKOLADZIE 200G
ŚLIWKI W CZEKOLADZIE 200G
18,50 zł 15,04 zł
szt
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl