O firmie

Krakowski Kredens, to kwintesencja minionych lat. Nasze produkty swój wyjątkowy smak zawdzięczają długoletnim recepturom, które z niezwykłą łatwością przenoszą smakującego w ramiona przeszłości. Oddech zamierzchłych czasów, gdy w niedzielne popołudnia Planty otulające Stare Miasto wypełniały się zamożnymi mieszczanami o wrażliwych podniebieniach i zamiłowaniu do wykwintnej kuchni, łączy się z powiewem teraźniejszości. Specjały, którymi mieli się w zwyczaju uraczać mieszczanie należały do najprzedniejszych w całej Galicji. fertę Krakowskiego Kredensu tworzymy są z myślą o rozkoszowaniu się produktami o unikatowych kompozycjach i zestawieniach smakowych, którymi kiedyś zajadano się na ziemiach Galicji. Wytworność Krakowskiego Kredensu doceniana jest najczęściej przez małe, często rodzinne firmy, które priorytetowo traktują nasze wieloletnie doświadczenie i szacunek do tradycji.

 W Krakowskim Kredensie ukryliśmy smaki, które przeniosą Państwa w przeszłość gdy pikniki na Plantach były niedzielną tradycją, w której uczestniczyli zamożni krakowscy mieszczanie o wrażliwych podniebieniach i zamiłowaniu do wykwintnej kuchni. Smakołyki, które przynosili goście należały do najprzedniejszych w Galicji. Stworzyliśmy dla Państwa ofertę produktów pod marką Krakowski Kredens aby w dzisiejszych czasach była możliwość skosztowania produktów kiedyś przygotowywanych w Galicji.

 

Specjalnie wyselekcjonowane i wytwarzane produkty są produkowane na potrzeby marki głównie przez małe, często rodzinne firmy, czerpiące to co najlepsze z wieloletniego doświadczenia.

 

 

Marka Krakowski Kredens powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty spożywcze.

 

Po raz pierwszy została zaprezentowana 11 marca 2007 r. w delikatesach w Starym Browarze w Poznaniu. Ważnym wydarzeniem w historii firmy było otwarcie pierwszego sklepu firmowego w Warszawie przy ulicy Nowy Świat, 23 czerwca 2007 roku.

Rosnący popyt na produkty naszej marki sprawia, że chcemy dotrzeć do klientów w całej Polsce jak również poza granicami kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium